Sprzedaż samochodów i części

IVECO DAILY 35S11 2013 r.

DO SPRZEDANIA PIĘKNE, UWIELBIANE PRZEZ WSZYSTKICH ZA SWOJĄ NIEZAWODNOŚĆ, KONFORT I WYTRZYMAŁOŚĆ IVECO DAILY IV MODEL 35S11 Z  SILNIKIEM DIESLA O POJEMNOŚĆI  2300. SAMOCHÓD W BARDZO DOBRYM STANIE TECHNICZNYM JAK I WIZUALNYM. DŁUGA RAMA ( 3,90m) POZWALA ZASTOSOWAĆ NA NIEJ PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE MOŻLIWE OPCJE ZABUDOWY. CENA JAKĄ OFERUJEMY JEST BARDZO ATRAKCYJNA. DODATKOWO MASZ MOŻLIWOŚĆ FINANSOWANIA W LEASINGU DZIĘKI MŁODEMU ROCZNIKOWI ORAZ TEMU, ŻE WYSTAWIAMY PEŁNĄ FAKTURĘ. 

JEŚLI SZUKASZ TAKIEGO SAMOCHODU DO SWOJEJ FIRMY TO TEN JEST WŁASNIE DLA CIEBIE. 

PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ!!!

Zobacz więcej

MCC SMART FORTWO 599cc, 2001 r.

PIĘKNE, MALUTKIE, ZADBANE AUTO, IDELANE DO JAZDY PO ZATŁOCZONYM MIEŚCIE. ZAPARKUJESZ NIM NIEMAL WSZĘDZIE A NA PEWNO TAM GDZIE NAWET "MALUCH" SIĘ NIE ZMIEŚCI. 

SAMOCHÓD W PEŁNI SPRAWNY TECHNICZNIE. JAK NA SWÓJ ROCZNIK WIZUALNIE PRAKTYCZNIE BEZ SKAZY. SPROWADZONY Z ZAGRANICY MA MALUTKI PRZEBIEG RZĘDU 55 tyś KILOMETRÓW. SILNIK PRACUJE RÓWNO. SAMOCHÓD DODATKOWO WYPOSAŻONY W PÓŁAUTOMATYCZNĄ SKRZYNIE BIEGÓW CO W MIEŚCIE JEST BARDZO WYGODNE.

ZAPRASZAM

Zobacz więcej

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH!!!

SPRZEDAŻ CZĘŚCI UŻYWANYCH ODBYWA SIĘ W NASZEJ BAZIE GŁÓWNEJ W BRZESKU PRZY UL. SOLSKIEGO ORAZ W JAŚLE PRZY UL. PRZEMYSŁOWEJ. 

LECZ RÓWNIEŻ PROWADZIMY SPRZEDAŻ WYSYŁKOWĄ PO PRZEZ NASZ SKLEP NA PLATFORMIE AUKCYJNEJ www.allegro.pl

GDZIE SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY. MAMY NADZIEJĘ, ŻE KAŻDY ZNAJDZIE TO, CZEGO SZUKA W ROZSĄDNEJ CENIE.

ZOBACZ ASORTYMENT NASZEGO SKLEPU!!!

 

Zobacz więcej